1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ismail Seferaj
Aktiviteti i fundit:
26 Mars 2018
Anëtarësuar:
22 Mars 2017
Postimet:
7
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
11
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Nëntor 1999 (Mosha: 20)

Shpërndaje faqen

Ismail Seferaj

Anëtar, Mashkull, 20

Ismail Seferaj për herë të fundit ishte:
26 Mars 2018