1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
islo
Aktiviteti i fundit:
6 Qershor 2019
Anëtarësuar:
24 Maj 2019
Postimet:
4
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Nëntor 1977 (Mosha: 43)

Shpërndaje faqen

islo

Anëtar, Mashkull, 43

islo për herë të fundit ishte:
6 Qershor 2019