1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
isarama
Aktiviteti i fundit:
23 Shtator 2021 në ora 20:24
Anëtarësuar:
18 Dhjetor 2014
Postimet:
554
Pëlqimet:
43
Pikë nga trofetë:
58

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Janar 1994 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

isarama

Anëtar i Njohur, Mashkull, 27

Shes Facebook Account 26 Mars 2017

isarama për herë të fundit ishte:
23 Shtator 2021 në ora 20:24