1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Irfan Beluli
Aktiviteti i fundit:
1 Shkurt 2018
Anëtarësuar:
23 Nëntor 2017
Postimet:
46
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
33
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
4 Dhjetor 1985 (Mosha: 34)

Shpërndaje faqen

Irfan Beluli

Anëtar, Mashkull, 34

Irfan Beluli për herë të fundit ishte:
1 Shkurt 2018