1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
iphonealb
Aktiviteti i fundit:
30 Janar 2015
Anëtarësuar:
27 Maj 2013
Postimet:
108
Pëlqimet:
17
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Tetor 1977 (Mosha: 45)

Shpërndaje faqen

iphonealb

Anëtar Aktiv, Mashkull, 45

iphonealb për herë të fundit ishte:
30 Janar 2015