1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
InstaBot
Aktiviteti i fundit:
20 Tetor 2018 në ora 13:42
Anëtarësuar:
15 Korrik 2018
Postimet:
41
Pëlqimet:
16
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
7 Prill 1998 (Mosha: 20)

Shpërndaje faqen

InstaBot

Anëtar, Mashkull, 20

InstaBot për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën krijim android app, 20 Tetor 2018 në ora 13:42