1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Inspector
Aktiviteti i fundit:
11 Nëntor 2019
Anëtarësuar:
24 Mars 2016
Postimet:
127
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
25 Shkurt 1990 (Mosha: 29)
Vendndodhja:
Gjilan

Shpërndaje faqen

Inspector

Anëtar Aktiv, Mashkull, 29, nga Gjilan

Inspector për herë të fundit ishte:
11 Nëntor 2019