1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Inpu is Following

 1. antariri

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,072
  Pikë nga trofetë:
  448
 3. Lodvald

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Lezhe.
  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258