1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Inpu
Aktiviteti i fundit:
6 Gusht 2020 në ora 20:19
Anëtarësuar:
21 Qershor 2010
Postimet:
269
Pëlqimet:
22
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Shtator 1990 (Mosha: 29)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Tirane , Albania
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

Inpu

Anëtar Aktiv, Mashkull, 29, nga Tirane , Albania

Inpu për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Kame humbur te dhenat nga HDD, 6 Gusht 2020 në ora 20:19