1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
indrit710
Aktiviteti i fundit:
5 Korrik 2020
Anëtarësuar:
4 Shkurt 2019
Postimet:
13
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
13
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Tetor 1997 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

indrit710

Anëtar, Mashkull, 23

indrit710 për herë të fundit ishte:
5 Korrik 2020