1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Inc-seo
Anëtarësuar:
12 Nëntor 2013
Postimet:
188
Pëlqimet:
38
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekë 2

Ndjekësit 3

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Janar 1990 (Mosha: 33)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
#UFO-forum.itshqip.com
Profesioni:
#procoder

Shpërndaje faqen