1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following IMPACT

 1. albanianiT

  Mashkull, 26
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 2. gugi1029

  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 3. Kujtim11

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 19
  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33
 4. p'laaY [B]'ooy'S

  Anëtar Aktiv, 28, nga amerik
  Postimet:
  257
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 5. Psyco Mani

  Anëtar, 25
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1