1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ilir Krasniqi
Aktiviteti i fundit:
8 Prill 2019
Anëtarësuar:
10 Mars 2019
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
4 Dhjetor 1975 (Mosha: 44)

Shpërndaje faqen

Ilir Krasniqi

Anëtar, Mashkull, 44

Ilir Krasniqi për herë të fundit ishte:
8 Prill 2019