1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ILazz.Os
Aktiviteti i fundit:
29 Maj 2023
Anëtarësuar:
19 Janar 2010
Postimet:
214
Pëlqimet:
14
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 3

Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Ferizaj05
Profesioni:
IT , hardware & software

Shpërndaje faqen

ILazz.Os

Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Ferizaj05

ILazz.Os për herë të fundit ishte:
29 Maj 2023