1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members igliramaj is Following

 1. Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
 2. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
 3. Bushido King

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga Klinë
  Postimet:
  516
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
 4. DarKr0x

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga 127.0.0.1
  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
 5. Fannol Gashi

  SysAdmin, Mashkull, nga EU
  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,425
  Pikë nga trofetë:
  343
 6. Lodvald

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Lezhe.
  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
 7. sg1

  Haveibeenpwned ?!, Mashkull, 33, nga (*_*)
  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
 8. urankajtazi

  Anëtar me Përvoj, nga Milky Way
  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
 9. ﴾.﴿

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  3,714
  Pëlqimet:
  1,192
  Pikë nga trofetë:
  243