1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Igli
Aktiviteti i fundit:
29 Nëntor 2021
Anëtarësuar:
12 Shkurt 2017
Postimet:
108
Pëlqimet:
33
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Gusht 29

Shpërndaje faqen

Igli

Anëtar Aktiv, Mashkull

Igli për herë të fundit ishte:
29 Nëntor 2021
  1. Nuk ka ende postime tek faqeja e profilit të Igli.
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ditëlindja:
  Gusht 29
  CPU:

  Intel(R) Core(TM) i5-4690S
  HDD:

  1 TB
  RAM:

  8 GB
  Kartela Grafike:

  Nvidia GTX 750 Ti OC
  Sistemi Operativ:

  Windows 10

  Informacion shtesë

  Firma

  Web Designer ~ Graphic Designer ~ Internet Marketing ~ SEO ~ CPA MARKETING