1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
iboanonymous
Aktiviteti i fundit:
27 Korrik 2017 në ora 02:09
Anëtarësuar:
7 Gusht 2016
Postimet:
528
Pëlqimet:
115
Pikë nga trofetë:
88

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Maj 3
Vendndodhja:
Istog

Shpërndaje faqen

iboanonymous

Anëtar i Njohur, Mashkull, nga Istog

If you love , you can do it..! 10 Mars 2017

iboanonymous për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Arrestohet në Greqi një i dyshuar për pastrim të 4 miliard dollarëve përmes bitcoin, 27 Korrik 2017 në ora 02:09