1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
iAlbert
Aktiviteti i fundit:
4 Prill 2020
Anëtarësuar:
5 Janar 2017
Postimet:
133
Pëlqimet:
46
Pikë nga trofetë:
53
Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Zagreb

Shpërndaje faqen

iAlbert

Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Zagreb

iAlbert për herë të fundit ishte:
4 Prill 2020