1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Hostinkos is Following

 1. @science

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 24, nga Kosovo
  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. boni

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  200
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  28
 3. miraxh

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 21
  Postimet:
  734
  Pëlqimet:
  159
  Pikë nga trofetë:
  73
 4. Poshnjari

  Anëtar Legjendë
  Postimet:
  3,140
  Pëlqimet:
  1,123
  Pikë nga trofetë:
  343