1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
HIPSTER
Aktiviteti i fundit:
29 Janar 2015
Anëtarësuar:
21 Janar 2015
Postimet:
10
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Korrik 1993 (Mosha: 27)
Vendndodhja:
Prishtine
Profesioni:
WebDeveloper

Shpërndaje faqen

HIPSTER

Anëtar, Mashkull, 27, nga Prishtine

HIPSTER për herë të fundit ishte:
29 Janar 2015