1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Helloworld
Aktiviteti i fundit:
29 Janar 2016
Anëtarësuar:
30 Shtator 2015
Postimet:
101
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 1

Ditëlindja:
7 Gusht 1995 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

Helloworld

Anëtar Aktiv, 27

Helloworld për herë të fundit ishte:
29 Janar 2016