1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Heisenberg
Aktiviteti i fundit:
17 Shtator 2017
Anëtarësuar:
7 Gusht 2014
Postimet:
13
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
26 Dhjetor 1995 (Mosha: 25)
Vendndodhja:
San Diego, California

Shpërndaje faqen

Heisenberg

Anëtar, Mashkull, 25, nga San Diego, California

Heisenberg për herë të fundit ishte:
17 Shtator 2017