1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Heavy-Dogg
Aktiviteti i fundit:
19 Dhjetor 2010
Anëtarësuar:
30 Nëntor 2010
Postimet:
58
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Vendndodhja:
Prizren

Shpërndaje faqen

Heavy-Dogg

Anëtar Fillestar, nga Prizren

Heavy-Dogg për herë të fundit ishte:
19 Dhjetor 2010