1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Haxhi M Lleshi
Aktiviteti i fundit:
8 Nëntor 2019
Anëtarësuar:
8 Nëntor 2019
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
15
Ditëlindja:
15 Maj 1959 (Mosha: 61)

Shpërndaje faqen

Haxhi M Lleshi

61

Haxhi M Lleshi për herë të fundit ishte:
8 Nëntor 2019