1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të HardWorker

 1. HardWorker u përgjigjë tek tema Si të pranohemi në AdSense ?.

  @Poshnjari edhe nje gje, me mir ta bej autoads apo ti wendosi wet reklamat te krijoj wet

  22 Shkurt 2019 në ora 20:16
 2. HardWorker u përgjigjë tek tema Si të pranohemi në AdSense ?.

  nregull e codin e reklamawe si ti wendosi

  22 Shkurt 2019 në ora 20:03
 3. HardWorker u përgjigjë tek tema Si të pranohemi në AdSense ?.

  i nderuar une kam addsensen te aktivizuar ne nje domain, por tash dua qe ne te njejtin domain te kem subdomain dhe ati te ket tjeter tem...

  22 Shkurt 2019 në ora 19:22