1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members HardWorker is Following

 1. Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,239
  Pëlqimet:
  1,240
  Pikë nga trofetë:
  358
 2. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,372
  Pëlqimet:
  1,924
  Pikë nga trofetë:
  348
 3. feridshaqiri

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga C:\
  Postimet:
  2,276
  Pëlqimet:
  269
  Pikë nga trofetë:
  178