1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
HardWorker
Aktiviteti i fundit:
5 Dhjetor 2022 në ora 01:48
Anëtarësuar:
22 Dhjetor 2016
Postimet:
199
Pëlqimet:
31
Pikë nga trofetë:
53
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
29 Janar 1990 (Mosha: 32)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

HardWorker

Anëtar Aktiv, Mashkull, 32

HardWorker për herë të fundit ishte:
5 Dhjetor 2022 në ora 01:48