1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Hamdi Arifi
Aktiviteti i fundit:
12 Korrik 2020 në ora 02:40
Anëtarësuar:
21 Maj 2015
Postimet:
49
Pëlqimet:
8
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
25 Nëntor 1998 (Mosha: 21)
Vendndodhja:
Kumanovo
Profesioni:
IT

Shpërndaje faqen

Hamdi Arifi

Anëtar, Mashkull, 21, nga Kumanovo

Hamdi Arifi për herë të fundit ishte:
12 Korrik 2020 në ora 02:40