1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
H-AL[UAH]
Aktiviteti i fundit:
25 Qershor 2012
Anëtarësuar:
1 Dhjetor 2011
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekë 2

Ditëlindja:
20 Maj 1994 (Mosha: 27)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
C:\root\uahcrew
Profesioni:
Hackers, WebDesigner, Create BEAT from FL Studio.

Shpërndaje faqen

H-AL[UAH]

Anëtar, 27, nga C:\root\uahcrew

H-AL[UAH] për herë të fundit ishte:
25 Qershor 2012