1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Gynii
Aktiviteti i fundit:
7 Mars 2018
Anëtarësuar:
26 Qershor 2012
Postimet:
143
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 1

Ditëlindja:
28 Shtator 1994 (Mosha: 26)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Prishtine
Profesioni:
Web-Designer

Shpërndaje faqen

Gynii

Anëtar Aktiv, 26, nga Prishtine

Gynii për herë të fundit ishte:
7 Mars 2018