1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
guxim12
Aktiviteti i fundit:
27 Prill 2016
Anëtarësuar:
23 Prill 2016
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekë 1

Ditëlindja:
27 Korrik 2000 (Mosha: 20)

Shpërndaje faqen

guxim12

20

sa her provoj te lidhem me Adsense ma qet të dhënat tona tregojnë se ju nuk jeni të drejtë të marrin pjesë në AdSense në këtë kohë . 23 Prill 2016

guxim12 për herë të fundit ishte:
27 Prill 2016