1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
GunnerZh
Aktiviteti i fundit:
20 Janar 2018 në ora 04:48
Anëtarësuar:
29 Nëntor 2016
Postimet:
28
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
13

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Shtator 1995 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

GunnerZh

Anëtar, Mashkull, 22

GunnerZh për herë të fundit ishte:
20 Janar 2018 në ora 04:48