1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Gringo
Aktiviteti i fundit:
19 Janar 2021 në ora 23:49
Anëtarësuar:
3 Maj 2020
Postimet:
1
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
26 Korrik 2000 (Mosha: 20)

Shpërndaje faqen

Gringo

Anëtar, Mashkull, 20

Gringo për herë të fundit ishte:
19 Janar 2021 në ora 23:49