1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Grenzoo
Aktiviteti i fundit:
20 Nëntor 2018 në ora 19:12
Anëtarësuar:
8 Shkurt 2016
Postimet:
14
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
13

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
11 Nëntor 1990 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

Grenzoo

Anëtar, Mashkull, 28

Grenzoo për herë të fundit ishte:
20 Nëntor 2018 në ora 19:12