1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Graphic designer
Aktiviteti i fundit:
18 Korrik 2019
Anëtarësuar:
15 Prill 2019
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Tetor 1977 (Mosha: 45)
Vendndodhja:
Tirane
Profesioni:
Graphic Designer

Shpërndaje faqen

Graphic designer

Anëtar, Mashkull, 45, nga Tirane

Graphic designer për herë të fundit ishte:
18 Korrik 2019