1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Granit.
Aktiviteti i fundit:
19 Maj 2019 në ora 15:25
Anëtarësuar:
6 Gusht 2015
Postimet:
22
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Prill 1996 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

Granit.

Anëtar, Mashkull, 23

Granit. për herë të fundit ishte:
19 Maj 2019 në ora 15:25