1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Graniitg2
Aktiviteti i fundit:
11 Shkurt 2023
Anëtarësuar:
15 Tetor 2015
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Prishtinë
Profesioni:
Web Developer

Shpërndaje faqen

Graniitg2

Mashkull, nga Prishtinë

Graniitg2 për herë të fundit ishte:
11 Shkurt 2023