1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Gr@1ti
Aktiviteti i fundit:
9 Dhjetor 2019
Anëtarësuar:
8 Prill 2013
Postimet:
847
Pëlqimet:
146
Pikë nga trofetë:
88

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
16 Prill 1997 (Mosha: 26)
Vendndodhja:
Drenas
Profesioni:
?_?

Shpërndaje faqen

Gr@1ti

Anëtar i Njohur, Mashkull, 26, nga Drenas

Gr@1ti për herë të fundit ishte:
9 Dhjetor 2019
  1. Nuk ka ende postime tek faqeja e profilit të Gr@1ti.
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ditëlindja:
  16 Prill 1997 (Mosha: 26)
  Vendndodhja:
  Drenas
  Profesioni:
  ?_?
  CPU:

  Intel Pentium(R) 3.00GHz 2.99GHHz
  RAM:

  0.99 GB
  Sistemi Operativ:

  Windows XP/7
  ?_?

  Informacion shtesë

  Temat dhe postimet:
  Facebook:

  GranitBajrami97

  Firma

  ▀█▀ ▀▀█▀▀ █▀▀ █░░█ █▀▀█ ░▀░ █▀▀█
  ▒█░ ░░█░░ ▀▀█ █▀▀█ █░░█ ▀█▀ █░░█
  ▄█▄ ░░▀░░ ▀▀▀ ▀░░▀ ▀▀▀█ ▀▀▀ █▀▀▀