1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
gorillaal
Aktiviteti i fundit:
26 Mars 2020 në ora 21:28
Anëtarësuar:
27 Shkurt 2020
Postimet:
4
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Ditëlindja:
24 Janar 1998 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

gorillaal

Anëtar, 22

gorillaal për herë të fundit ishte:
26 Mars 2020 në ora 21:28