1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
google.al
Aktiviteti i fundit:
6 Gusht 2019
Anëtarësuar:
25 Shtator 2013
Postimet:
101
Pëlqimet:
18
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Maj 1992 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

google.al

Anëtar Aktiv, Mashkull, 27

If you are more fortunate than others, it's better to build a longer table than a taller fence. 17 Qershor 2016

google.al për herë të fundit ishte:
6 Gusht 2019