1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Gleni Lame
Aktiviteti i fundit:
9 Korrik 2016
Anëtarësuar:
9 Korrik 2016
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekë 1

Ditëlindja:
21 Janar 2000 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

Gleni Lame

21

Gleni Lame për herë të fundit ishte:
9 Korrik 2016