1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
gjevor
Anëtarësuar:
11 Janar 2013
Postimet:
280
Pëlqimet:
93
Pikë nga trofetë:
153

Ndjekë 1

Ndjekësit 3

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Maj 29
Vendndodhja:
Tirane
Profesioni:
Ing Informatike

Shpërndaje faqen

gjevor

Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Tirane

Shes grupe facebook shumica USA,kontaktoni ne privat! 22 Maj 2016

  1. ylberylberpr
   ylberylberpr
   a mujna me kontaktu per qata grupe
   1. gjevor
    gjevor
    te kam shkru ne pv
    12 Maj 2017
  2. nikoov
   nikoov
   gjevor qoma linkin qato me 100 k te sho nprivat folem
  3. nikoov
   nikoov
   prsh gjevor e ki ndoni grup ne fb ne shitje
   1. gjevor
    gjevor
    Ckemi nikoov,po kam 2 grupe me nga 100k cmimi 200€ dhe nje grup te vogel diku te 30k 50€
    28 Janar 2017
  4. regp
   regp
   a po ma shet qat fanpage 100k
   1. gjevor
    gjevor
    nuk kam fanpage me shit vlla
    12 Tetor 2016
  5. msc
   msc
   1. gjevor
    gjevor
    Sa grupe don ti vlla, te kam cu kerkese ne fb
    16 Korrik 2016
  6. Kim
   Kim
   Pershendetje anetare i ITSHQIP une jam e re ketu me behet qejfi shume qe je pranuar ne adsense,ama une doja te dija dicka nga ty se dhe sic e thashe jam e re ne boten e internetit,me ka then se qe te pranohesh website ne adsense me pare duhet te pranohet kanali e youtube ne adsense,si thua eshte e vertet qe duhet te kesh nje kanal youtube te pranuar me pare ne adsense qe me pas te aplikosh website ne adsense?
   1. kristi bylo pëlqen postimin.
   2. gjevor
    gjevor
    Te jam pergjigjur ne thread, nuk ke pse shkruan ne profilin tim duke ju drejtuar itshqip-it nuk jam une itshqipi :P, jam vec nje anetar si ty vlla ;)
    8 Korrik 2016
   3. Lodvald
    Lodvald
    @gjevor a si vlla po te duket ne foto hahahahaha Shaka :P
    12 Korrik 2016
    gjevor pëlqen postimin.
   4. gjevor
    gjevor
    @Annonymus po asht cun mer burr leje ca foto ven :P, te ishte ashtu si ne foto ky nuk ka pas nevoj me punu adsense hahahaha
    12 Korrik 2016
  7. musulini
   musulini
   100k a ki me shti veq usa dmth
   1. gjevor
    gjevor
    Jo vlla skam gjith usa nuk e kontrolloj dot
    4 Qershor 2016
   2. musulini
    musulini
    a ki naj njo pra te perzishum
    5 Qershor 2016
   3. gjevor
    gjevor
    kam te perzim 73k
    5 Qershor 2016
  8. ITBasnik
   ITBasnik
   Pershendetje gjevor, sa pe shet kete grupin me 70k?
   1. gjevor
    gjevor
    Pershendetje ITBasnik, bane nje oferte
    31 Maj 2016
   2. ITBasnik
    ITBasnik
    A pe shet Adsense 40 euro
    1 Qershor 2016
   3. gjevor
    gjevor
    Mos je ngaterru vlla, nuk kam adsense me shit
    1 Qershor 2016
  9. gjevor
   gjevor
   Shes grupe facebook shumica USA,kontaktoni ne privat!
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ditëlindja:
  Maj 29
  Vendndodhja:
  Tirane
  Profesioni:
  Ing Informatike
  Shes grupe facebook shumica USA,kontaktoni ne privat!

  Informacion shtesë

  Firma

  Shes grupe facebook nga 20k (30€) deri ne 100k (150€) , shumica USA.