1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
gjergjajarian
Aktiviteti i fundit:
16 Qershor 2022
Anëtarësuar:
23 Shkurt 2010
Postimet:
181
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
19 Shtator 1990 (Mosha: 31)
Ueb Faqeja:
Profesioni:
IT

Shpërndaje faqen

gjergjajarian

Anëtar Aktiv, Mashkull, 31

gjergjajarian për herë të fundit ishte:
16 Qershor 2022