1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Gjer.g
Aktiviteti i fundit:
15 Dhjetor 2018 në ora 10:18
Anëtarësuar:
12 Tetor 2016
Postimet:
115
Pëlqimet:
75
Pikë nga trofetë:
43
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Qershor 2000 (Mosha: 18)

Shpërndaje faqen

Gjer.g

Anëtar Aktiv, Mashkull, 18

“ First, solve the problem. Then, write the code. ” - John Johnson 21 Tetor 2016

Gjer.g për herë të fundit ishte:
15 Dhjetor 2018 në ora 10:18