1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
GjeNcHe.-.D
Aktiviteti i fundit:
14 Qershor 2019
Anëtarësuar:
11 Janar 2010
Postimet:
781
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
48
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
16 Dhjetor 1994 (Mosha: 25)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Pejë
Profesioni:
Nxënes / Webmaster

Shpërndaje faqen

GjeNcHe.-.D

Anëtar i Njohur, Mashkull, 25, nga Pejë

GjeNcHe.-.D për herë të fundit ishte:
14 Qershor 2019