1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ghoulun1T
Aktiviteti i fundit:
14 Shkurt 2018
Anëtarësuar:
17 Tetor 2015
Postimet:
9
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Maj 1985 (Mosha: 35)

Shpërndaje faqen

Ghoulun1T

Anëtar, Mashkull, 35

Ghoulun1T për herë të fundit ishte:
14 Shkurt 2018