1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ghost.
Aktiviteti i fundit:
20 Shtator 2019
Anëtarësuar:
5 Tetor 2014
Postimet:
51
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
9 Janar 1995 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

ghost.

Anëtar Fillestar, Mashkull, 25

Mos u trego shumë i ‘ndershëm’ me të gjithë në këtë botë.. Mos harro se pemët me të ‘drejta’ zgjidhen gjithmonë të parat për tu ‘prerë’..! 7 Tetor 2014

ghost. për herë të fundit ishte:
20 Shtator 2019