1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
GhOsT-BoY
Aktiviteti i fundit:
19 Dhjetor 2021
Anëtarësuar:
25 Nëntor 2010
Postimet:
172
Pëlqimet:
16
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Gusht 10
Vendndodhja:
Therandë
Profesioni:
Dentist

Shpërndaje faqen

GhOsT-BoY

Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Therandë

Hacking is like Sex. You get in, you get out and hope that you didn’t leave something that can be traced to you! 23 Tetor 2018

GhOsT-BoY për herë të fundit ishte:
19 Dhjetor 2021