1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ghent
Aktiviteti i fundit:
26 Mars 2018
Anëtarësuar:
30 Mars 2014
Postimet:
98
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Prill 1995 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

Ghent

Anëtar Fillestar, Mashkull, 27

Ghent për herë të fundit ishte:
26 Mars 2018