1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following Gevio

 1. abreezy0

  Anëtar, Mashkull, 25
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. AgonK

  Anëtar, 19
  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 3. Erjon.xh

  Anëtar, Mashkull, 29, nga TIRANE
  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. erjoni1

  Anëtar
  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. Igli

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
 6. oo1o

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
 7. Ramë H

  Anëtar, Mashkull, 27
  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1